top of page
Search
  • Antsu

Yhdistyksen pikkujoulut 21.11.2015


Suomi-Kypros yhdistyksen pikkujoulut, kyläjuhlien tyyliin!! Luvassa ruokaa, juomaa, musiikkia, ohjelmaa, keskustelua ja ennen kaikkea kyproslaista tunnelmaa...

Opa, Opa, Ώπα Ώπα!!!! Tule mukaan ja tuo myös kaverisi. Ilmoittaudu painamalla "osallistun", kerro myös tuletko kaverin kanssa. Nähdään siellä, ota mukaan kuvia, videoita tai musaa. Tarkoitus on myös keskustella tulevista tapahtumista sekä kertoa muista suunnitelmista. Paikka: Helsingin epilepsiayhdistys sali, 21.11.2015 klo. 14:00-20:00, tule koko ajaksi tai piipahda. Urheilutie 12 H:ki. Huopalahden asemalta n. 500m ja bussit 41 ja 52 tulee suoraan oven eteen, bussi 550 Huopalahden asemalle. Tilaisuus on ilmainen.


13 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page